Чнгізхан

Артикул: 4820059911005 Категорії: ,
Бренд: Arial
60 грн
999 в наявності
 • Опис

  Чингізхан, що означає “Володар води”, або Темужин – засновник та перхий хан великої Монгольської імперії. ЗУсиллями Темужина було створено одну з анйбільших континентальних імперій світу. Монгольські племена, об’єднані зусиллями Чингізхана під його керівництвом здійснювали завойовницькі походи до Кавказу, Східної Європи, Китаю, Середньої Азії та причрноморських степів. У 1212 році війська Чингізхана захопили Пекін, підкоривши династію Цзінь – володарів Північно-Східного Китаю. На момент смерті імперія Тємужина сягала від Японського моря до Каспійського.
  У грі “Чингізхан” ви зможете блискавично пересувати стотисячні війська від Китаю до Криму, штурмувати укріплення, дізнаєтесь про те, чи дійшов Чингізхан до Києва, чи зміг він подолати Велику Китайську Стіну. Також Ви дізнаєтесь, що розповів Чингізхану даоський ченець про секрет безсмертя, які закони були запроваджені цією видатною особою.
  Отже, приєнуйтесь до мнгольського війська, захоплюйте території, штурмуйте міста, приймайте участь у валках!

  Ви також маєте можливість порівняти та визначити для себе, хто більш вдалий полководець та більш вмілий правитель Чингізхан, чи Олександр Македонський – спробуйте ще іншу історичну настольну гру – “Олександр Македонський”!


  Якщо, раптом історичні військові стратегії Вас не надто цікавлять – зверніть свою увагу на економічні настольні ігри

  Комплектація:

  ігрове поле 1 шт
  ігрові картки 100 шт
  ігрові фішки 4 шт
  кістка 1 шт
  правила гри 1 шт
  кількість гравців 2-4
  вік гравців від 8 років
  упакування картонна коробка
 • Характеристики
  Країна походження

  Україна

  Жанр гри

  Військові, Історичні

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук