Самокати

Що робити надворі, коли пісочниця вже набридла?

Виходячи з дітьми на прогулянку, часто задава собі питання, що ж там робити, як розважатись, що іще придумати цікаве та захоплююче? І ось, коли щоденне ліплення пасочок та катання з гірки на майданчику вже набило оскомину мені сяйнула думка: треба купити самокат!

Рішення проблеми було дуже простим і лежало на поверхні, адже таким активним відпочинком можна добряче розбавити щоденну програму. Відшукавши інтернет-магазині у Києві та обравши потрібний самокат лишень замовив його і все. Чекали не довго, доставка оперативна – просто чудеса сучасних технологій.

Через день ми з малишнею добували з коробки триколісний Мікро, що стане гарним та надійним транспортним засобом для моє доньки на наступні три роки. Спочатку вона каталась на додатковому сидінні, відштовхуючись ногами від підлоги. Слід зауважити, що смокат ми купили вже ближче до зими (десь наприкінці листопада) і його не дуже хотілось вимурзувати у багнюку.

Треба відмітити, що донька каталась на Міні Мікро з більшим захопленням ніж на значно важчому двоколісному біговелі Puky. Коли настала весна, зійшов сніг і стало пригрівати ми з донькою та самокатом таки перебрались на вулицю. Додаткове сидіння вже не було потрібне.

На диво, дитинча швидко опанувало “самокатний” спосіб пересування, виникала тільки проблема з маневруванням. Коли треба було швидко повернути ліворуч або праворуч вона сходила з платформи на землю обома ногами, брала ручками самокат за рульову стійку і переставляла його у потрібному напрямку, потім знову ставала на платформу та  їхала далі.

Особливо відчуваєш перевагу легкого самокату Мікро проти важких металевих велосипедів або біговелів, коли малюк стомиться гасати дорогою. Здогадуєтесь, хто у цьому випадку тягтиме транспортний засіб додому або до наступної “пісочної бази”? Триколісна конструкція  – це просто супер конструкція, – адже самокат сам не перекидається і не падає, та ще й кермується завдяки зміні кута нахилу – котити його одне задоволення.

Часто ловив себе на тому, що хочеться самому стати на платформу і трохи покопати ногою асфальт… але зась, – Міні Мікро розрахований лише на 20 кг навантаження. Якби ж то я раніше знайшов самокат My FREE 4 d 1 від Globber… – їнженери цієї французької торгівельної марки дещо з більшою винахідливістю підійшли до конструювання. 

Купити самокат Globber

My FREE розрахований на максимальне навантаження у 50 кг, має додаткове сидіння, а кермова стійка легко перетворюється на ручку для штовхання біговела. Крім того, ви зможете заблокувати передні колеса від повороту на етапі, коли дитина тільки вчиться їздти – як намене- дуже зручно. Іншими словали… ех Глоббер, Глоббер-  де ж ви були раніше.

Донька вже підросла, і ми, остаточно підсівши на самокати Мікро, купили наступний – Максі Мікро, а перший самокат перейшов у спадок півтора-річній сестричці, яка також дуже швидко зрозуміла як слід відпихати землю, щоб платформа самокату почала рухатись уперед. 

Віднедавна, до мене все частіше й частіше почала приходити думка щодо самокату для себе, адже не дуже весело бігати за двома вертихвістками, що носяться дворищем на самокатах. Потрібен і мені самокат – самокат для дорослих, швидше за все, що двоколісний, адже триколка важча, та й маневру їй таки не вистачає, як на мене.

Трюковий самокат навряд-чи мені потрібен, я не надто вправний у фристайлі, а от звичайний, класичний варіаант двоколісного самокату, думаю, мене цілком задовільнить.

Поки зима вивчаю самокатну пропозиціяю зізних виробників. Наразі заніс до нотатника бажань самокат для дорослих від Глобер, що зветься My TOO 18.0 з патентованим механізмом складання-розкладання.

Купити самокат для дорослих Globber

Як на мене – дуже зручно – натиснув ногою і маєш таку собі кравчучку, – без проблем можна спуститись до метро або залізти до маршрутки. У транспортному положенні його зручно котити за собою як візочок або ж “кравчучку”. Одначе, пошук трива.

З нагоди замовлення та придбання самоктів телефонуйте 

068 778 94 89;

095 683 08 73;

Всі результати пошуку