Самокати для дітей

Як обрати дитячий самокат?

У цьому розділі можна замовити та купити самокати для дітей та підлітків. Телефонуйте ☎ 068 778 94 89

Дитячі самокати (детские самокаты – рос.) – один з найпопулярніших транспортних засобів серед дітлахів. Це не тільки засіб для прогулянок та ігор, це також непоганий тренажер для м’язів, вестибулярного апарату. Дітки, що раніше навчились їздити на самокаті, швидше опановують велосипеди, швидше вчаться ходити, бігати, тримати рівновагу. 
 

Різновиди самокатів.

Насьогодні, серед техніки, що пропонується різними магазинами, у тому числі в інтернеті, ви можете побачити безліч різних моделей самокатів, що реалізовані з різноманітними технічними рішеннями. Спробуємо розібратись у цьому великому розмаїтті, щоб зробити правильний вибір. Для цього об’єднаємо їх у групи, що однорідні за певними ознаками.

 1. За типом колісної бази:
  • двоколісні;
  • триколісні, або триколки (kickboard);
 2. За конструкцїєю рульового механізму:
  • Класичне Т-подібне поворотне кермо з  рульовою колонкою;
  • Кермо типу “джой стик” з кутовим поворотним механізмом;
  • Т-подібне кермо з кутовим поворотним механізмом;
  • О-подібне кермо з кутовим поворотним механізмом;
 3. За призначенням:
  • повсякденні;
  • навчальні;
  • трюкові (для фристайлу);
 4. За віком користувача:
  • для дітей;
  • для дорослих.

Думаю, ще можна розробити групавання за безліччю інших критеріїв.

Самокати, що розроблені для тієї чи іншої категорії споживачів, для того чи іншого виду діяльності мають певні конструкційні особливості, що впливають на вартість та зручність користування. Наприклад, самокати, що використовуються як спортивні знаряддя у фристайлі мають здебільшого алюмінієву платформу, складні механізми та триточкові (і більше) замки кріплення кермової стійки, підсилені підшипники. Ручки керма таких самокатів та і саме кермо зазвичай не складається. Трюкові самокати можуть додатково оснащуватись педами. Виробник велику увагу приділяє елементам підвіски, колесам, надійності та міцності конструкції, адже це безпека спортсменів.
Самокат Micro MX для фристайлаСамокат трюковый с пегами

Самокати, призначені для повсякденної їзди для дорослих, підлітків та дітлахів, що вже опанували цей вид транспорту максимально налаштовані на створення комфорту, зручності та безпеки. Платформа таких самокатів може бути виготовлена з алюмінію, пластику або композитного деревного матеріалу (на кшталт фанери зі скловолокном). Замки керма, якщо воно розкладається досить надійні, але вони не мають стількох ступенів захисту, як замки у самокатах для фристайлу, адже це попросту не потрібно. Кермова стійка та ручки таких самокатів зазвичай складаються, кермо має механізм швидкої фіскації. Стійка може регулюватись за висотою для більшої зручності наїздника. Коліщата забезпечуються захистом від бризк тощо.
Самокат з композитною платформою Micro Flex Lady

Класичні самокати, триколки, що приводядься у рух з допомогою м’язів, тренують та розвивають мускулатуру, сприяють правильному формуванню постави.

Дитячі самокати можуть також виконувати навчальну функцію. Такі самокати спроектовані та укомплектовані таким чином, що сприяють освоєнню техніки їзди, тренують здатність тримати рівновагу, тренують м’язи тощо. Прикладом такого типу самокатів може бути продукція Micro Mobility System моделі Mini Micro комплектації 3 in 1,  її модификація з сидінням-багажником Mini2Go, або самокат французького бренду Globber
Самокат для дітей Globber 4 в 1

Комплектація Mini Micro 3 в 1

Захисні щитки, рукавички, шоломи та аксесуари.


Якщо Вам спаде на думку купити дитячий самокат, слід мати на увазі, що самокати є транспортними засобами, що несуть у собі певну небезпеку, адже дитина, та навіть підліток або дорослий можуть з нього впасти. Тому обов’язково слід подбати про безпеку. Для захисту колінніх та локтьових суглобів, долонь та пальців слід купити та використовувати спеціальні щитки та рукавички. Найцінніший орган людини – голова – має бути захищена шоломом.

   

Купивши захисні щитки та захисний шолом ви заздалегідь уникнете неприємностей, що могли б бути під час неминучих падінь, або інших ситуацій.
   

Крім всього іншого, слід звернути увагу на додаткове обладнання самокату та аксесуари, адже Вам, Вашим діткам може знадобитись ліхтарик, спеціальна сумка для перенесення самокату. Купивши, та користуючись ліхтариком для самокату ви зможете розгледіти Вашого малюка під час вечірніх покатушок. Сумка для перенесення самокату додає зручності при пенесенні самокату, коли Ваше чадо втомиться від їзди. Тому, слід також звертати увагу на комплектацію самокату або акціїні пропозіції, що пропонуються нашим магазином при купівлі у нас самокату, – так ви зможете, наприклад, додатково до самокати отримати аксесуари, захисні обладунки або запчастини.
 

Що робити найперше, відкривши коробку з самокатом? 

Першою справою, яку Ви маєте зробити до початку експлуатації самокату – ознайомитись з інструкцією по експлуатації самокату. Кожен виробник, що поважає себе та своїх клієнтів має забезпечувати свою продукцію такими інструкціями.
   

Через наш сайт ви можете купити дитячий самокат як у Києві, так і у Харкові, Львові, Рівному. Ми організуємо доставку купленого Вами дитячого самокату за вказаною адресою по всій Україні.

Всі результати пошуку