Лонгборд 42″ OAT SODA DTP Complete Beercan Boards

Артикул: Невідомо Категорії: , ,
Бренд: Beercanboards
6749 грн7249 грн

 • Опис

  Лонгборд OAT SODA DTP Complete

  * УВАГА!
  Є декілька бордів з дефектами фарбового покриття деки. Пропонуються зі значною знижкою. Дефектні борди йдуть або окремо або з траками BCB. Гарантійні зобов’язання виробника розповсюджуються також на дошки з дефектами покриття.

  Зручний, надійний та безпечний, виготовлений з повторно переробленого алюмінію Ви зможете купити у інтернет магазині D-7.

  Лонгборд “OAT SODA 42”  – це флагман серед лінійки виробів beercanboards. Якщо ви шукаєте собі “вершки” серед лонгбордів – беріть

  OAT SODA DTP – не пожалкуєте жодного разу.

  Це гібридний лонгборд заточений під фрирайд з додатковими “педалями” на кутках платформи. Крім того, досить жорстка та широка дошка добре придатна для даунхілу.

  Отже, призначення:

  • фрирайд;
  • даунхіл;

  Дека лонгборду має більшу повздовжну та поперечну жорсткість, якщо зпівставляти з дерев’яними платформами. Конструкція цієї флагманської дошки передбачає Drop Througth кріплення траків, завдяки чому досягається вища стабільність на будь-яких швидкостях, ергономіка платформи та “педалі” забезпечують комфортне та стабільне розташування ступнів ніг на платформі.

  Ви почуватимете себе досить комфортно на “домашніх” схилах, позаяк довга дошка забезпечить достатньо комфорту ногам при їздї на далекі відстані. Можете сміливо їздити скейтом, наприклад, до школи. 

  Авжеж це дружній до середовища транспортний засіб, що вироблений цілком з відновлюваних компонентів та може бути перероблений ще безліч разів, не виснажуючи надра планети.

  Алюмінієву деку майже неможливо знищити.

  Дошка скомплектована та готова до використання:

  1. 181 мм вісями (Black Bear 852 Trucks)*;
  2. блакитними 70-76 мм колісними сліками, твердість 78-84А;
  3. Beercan board підшипниками ABEC 9;
  4. Кріпленнями та іншими деталями;
  5. Захисними гумовими накладки, що підлягають повторній переробці;

  * крім акційних, про що повідомляється окремо.

  OAT SODA DTP, як і ішні скейти Bearcan Boards, купить які можна у нас, стандартно оснащений спеціальними отворами для пальців на кожній зі сторін платформи. Завдяки ним ви можете зручно переносити дошку або кріпити, або надійно фіксувати велозамком під час зберігання. Платформа від Beercan також має хвостові протектори, що захищають як саму дошку від пошкоджень, так і її власника і оточуючих.

  Зауважте також, що у стандарті дошка комплектується антиковзаючим покриттям (Beercan Board grip tape) – вам вже не потрібно нічого вигадувати, крім нових трюків.

  купити скейт oat soda 42'' beercan board ☎ 068 778 94 89

  Основні параметри:

  Вага дошки 42”  2 кг
  Найбільша ширина платформи  25,4 см
  Drop-down від верху хвостовиків  2 см

  Дошки Beercan boards доступні під замовлення, що виконується від 3 днів до тижня. Телефонуйте, замовляйте найкращі скейтборди.  ☎ 068 778 94 89

 • Характеристики
  Вариант

  Chrome, Orange, Red, Green, Black, blue (замовлення), Pink (замовлення), Purple (замовлення), Chrome (замовлення), Orange (замовлення), Red (замовлення), Green (замовлення)

  Використання

  Даунхіл, Фрирайд

  Країна походження

  США

  Шассі

  Double Drop

  Серія

  Oat Soda

  Довжина деки

  42"

  Ширина

  181 mm

  Кут повороту

  52°

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
 • Аксесуари