Самокати для дорослих

Самокати для дорослих від Micro Mobility System.

та інших виробників Ви знайдете на сторінках нашого магазину.
Поки що у нас представлена продукція швейцарської компанії Micro Mobility Systems, яка впевнено утримує лідерські позиції серед виробників самокатів. Це досаягається завдіки постійній роботі над вдосконаленням конструкції як кікбордів так і двоколісних самокатів.

Неабиякий вплив справляє участь компанії у виробництві моделей самокатів для спортивних змагань з фристайлу. Крім того, компаній анонсувала випуск самокату з унікальним електроприводом, де електродвигун запускається за рахунок поштовху і пришвидшує рух самокату. Кікборди від Мікро здобули свою популярність далеко за межами Швейцарії та Европи. Телезірки, кіноактори та інші відомі люди.

 Самокати Мікро для дорослих

Самокати для дорослих купити не складно, набагато складнише розібратись та обрати надійний, безпечний транспортний засіб, який слугуватиме вам довгі роки без поламок та інших неприємностей.

При виборі самокатів дорослим слід визначитись з метою їх використання, адже від цього залежите те, якої конструкції самокт має бути.

Трюкові самокати.

Купити трюковий самокат Micro

Наприклад, самокати для трюків та фристайлу мають зазвичай:

 • жорстку сталеву або алюмінієву раму,
 • вони не складаються,
 • мають надійне триточкове або більше кріплення муфти рульової колонки,
 • мають додаткові пеги,
 • посилені підшипники тошо.

Кікборди та класичні двоколісні самокати.

Самокати для повсякденної їзди для дорослих сконструйовані таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт користувача. Виробники намагаються обладнати їх наступними елементами:

 • ручки керма, що складаються;
 • кермова стійка, що складається та регулюється за висотою;
 • надійний та швидкий замок рульової стійки;
 • алюмінієва або комбінована (дерево-пластикова) платформа для більшого комфорту;
 • бризковик на передньому колесі;
 • подовжений гальмівний щиток;
 • великі колеса;
 • зручне транспортування у складеному вигляді;

Таким чином, звичайні дорожні самокати для дорослих, витримуючи більшу вагу користувача, забезпечують при цьому максимальний комфорт при повсякденому використанні.

Купить Micro Kickboard Monster для дорослихКупити Micro Original Silver Kickboard
Швейцарська команія Мікро для дорослих пропонує також кікборди (триколісні самокати для дорослих), що мають різну комплектацію, наприклад, забезпечуються джойстиком замість керма (у цьому випадку відсутні рукоятки керма і відсутня проблема “куди їх діти”), кермовою стійкою що складається, композитною або алюмінієвою платформою, колесами різної ширини та мають цікаву графіку від відомих дизайнерів.

Анонс появи самокатів для дорослих від Globber.

У нас невдовзі з’являться самокати для дорослих від ТМ Globber – це модель MY TOO 18.0. Це міський самокат, призначений для повсякденного використання. Він має двоколісну базу, дуже комфортний та зручний у керуванні завдяки широкому керму. Ця модель вирізняється унікальним запатентованим замком Klepper, що приводиться у дію ногою. Самокат має зручне транспортне положення у складеному вигляді, має ручки, шо складаються, є навіть модифікація з додатковими передніми гальмами.

Самокат для дорослих Globber My TOO 18.0

З питань замовлення самокатів для  дорослих звертайтесь до нашого магазину через форму зворотнього звязку, поштою та за телефонами ☎ 068 778 94 89

Зверніть увагу, шо поряд з самокатами наш сайт також пропонує настільні ігри, у які ви можете зіграти у колі родини після покатушок на самокатах, активного відпочинку, наприклад у вечері перед сном.

Всі результати пошуку